GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 11266039
nr 1126 6039
Kanna
+ burk med lock, bland annat Kina, höjd: 10-14
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 augusti 2017
kl 19:35:56
150 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr